Dostępność rowerów Nextbike Warszawa

nazwa stacji: ilość
1 Sierpnia - DK Włochy 9
11 Listopada - Ratuszowa 30
11 listopada - Środkowa 14
Abrahama - Kapelanów AK 6
Afrykańska - Egipska 11
al. Armii Ludowej - Rektorska 14
al. Armii Ludowej – al. Niepodległości 22
al. Jana Pawła II - Anielewicza 18
al. Jana Pawła II - Grzybowska 28
al. Jana Pawła II - Nowolipki 10
al. Jana Pawła II - Plac Mirowski 25
al. Jana Pawła II - Stawki 16
al. Jana Pawła II - Złota 17
al. Jerozolimskie - Lindleya 7
al. Jerozolimskie - Niemcewicza 4
al. Jerozolimskie - Popularna 9
al. Jerozolimskie - rejon Rotundy 21
al. KEN – Przy Bażantarni 11
al. Lotników – Modzelewskiego 15
al. Niepodległości - al. Wilanowska 20
al. Niepodległości - Batorego 17
al. Niepodległości - Nowowiejska 17
al. Prymasa Tysiąclecia - Górczewska 24
al. Prymasa Tysiąclecia - Kasprzaka 16
al. Prymasa Tysiąclecia - Obozowa 5
al. Reymonta - Conrada 14
al. Rzeczypospolitej - Branickiego 10
al. Rzeczypospolitej - Klimczaka 7
al. Rzeczypospolitej - Oś Królewska 3
al. Solidarności - Szwedzka 0
al. Stanów Zjednoczonych - Międzynarodowa 24
al. Stanów Zjednoczonych - Ostrobramska 14
al. Wilanowska - Przyczółkowa 23
al. Zieleniecka - Teatr Powszechny 3
Aluzyjna - Trąby 8
Andersa - Długa 21
Andersa - Muranowska 22
Anielewicza - Andersa 20
Anielewicza - Zamenhofa 15
Arkuszowa 26
Belgradzka - Rosoła 9
Belwederska - Gagarina 12
Bemowo - Ratusz 13
Białołęcki Ośrodek Sportu 14
Białołęka-Ratusz 4
Biblioteka Narodowa 23
Bielany-Ratusz 14
Blokowa - DK Zacisze 15
Bogusławskiego - Rodziny Połanieckich 7
Bonifraterska - Franciszkańska 10
Bracka - Krucza 16
Broniewskiego - Krasińskiego 14
Broniewskiego - Perzyńskiego 18
Broniewskiego - Włościańska 16
Brukselska - PROM 9
Bukowiecka - Zamkowa 5
Bulwar – most Śląsko – Dąbrowski 23
Centrum Nauki Kopernik 23
Chodecka - Żuromińska 14
Ciszewskiego - Pileckiego 22
Czerniakowska - Gagarina 22
Czerniakowska - ZUS 15
Człuchowska - Rozłogi 8
Darwina - Nusbauma-Hilarowicza 2
Dereniowa - Płaskowickiej 9
Dewajtis - UKSW 16
Dickensa - Geodetów 14
Dwernickiego - Siennicka 13
Dworzec Wschodni - Kijowska 2
Dworzec Wschodni - Lubelska 0
Dzielna - Bellottiego 13
E-bike - Centrum Nauki Kopernik 11
E-bike - Karowa – Krakowskie Przedmieście 9
E-bike - Karowa – Wybrzeże Kościuszkowskie 13
E-bike - Krakowskie Przedmieście – Traugutta 8
E-bike - Metro Nowy Świat-Uniwersytet 6
E-bike - Miodowa 1
E-bike - Plac Trzech Krzyży 13
E-bike - Sowia 9
E-bike - Topiel – Tamka 9
E-bike - Wioślarska - Ludna 4
Emilii Plater - Al. Jerozolimskie 15
Emilii Plater - Wspólna 10
Emilii Plater - Złota 14
Emilii Plater - Świętokrzyska 22
Etiudy Rewolucyjnej - Miączyńska 9
Fabryka Wódek Koneser 11
Fieldorfa - Bukowskiego 6
Floriańska - Park Praski 5
Francuska - Walecznych 23
Frontowa – Czerwonych Beretów 11
Gałczyńskiego - Foksal 13
Grochowska - Mińska 5
Grójecka - Bitwy Warszawskiej 1920 roku 5
Gwiaździsta - Promyka 15
Górskiego - Szpitalna 3
Jagiellońska - ALK 9
Jagiellońska - Plac Hallera 4
Jagiellońska - Ratuszowa 8
Jana III Sobieskiego - al. Wilanowska 4
Jana Kazimierza - Gizów 14
Jana Olbrachta - Antka Rozpylacza 11
Jastrzębowskiego - SGGW 9
Jastrzębowskiego - SGGW 1 15
Kasprzaka - Karolkowa 8
Kasprzaka - Skierniewicka 27
Klaudyny - Rudzka 10
Kleszczowa - Krańcowa 10
Kochanowskiego - Galla Anonima 18
Kolejowa 7
Komandosów – Niedziałkowskiego 20
Kondratowicza - Chodecka 6
Kondratowicza - Przy Grodzisku 22
Kopińska - Białobrzeska 5
Kościelna - Piesza 17
Krakowskie Przedmieście - Traugutta 21
Krakowskie Przedmieście - Traugutta 2 23
Krakowskie Przedmieście - Trębacka 20
Krucza - Wspólna 14
Kruczkowskiego – PKP Powiśle 40
Książąt Mazowieckich - Heroldów 29
Książęca - Rozbrat 21
Lazurowa - Sternicza 2
Leszno - Młynarska 15
Lindleya - szpital 20
Lipowa - Dobra 19
Lipowa - Dobra 2 19
Madalińskiego - Kazimierzowska 12
Mariensztat 21
Marszałkowska - Al. Jerozolimskie 8
Marszałkowska - al. Solidarności 4
Marszałkowska - Hoża 15
Marszałkowska - Królewska 11
Marszałkowska - Litewska 13
Marszałkowska - Zielna 22
Marszałkowska - Złota 20
Marymoncka - Dewajtis 8
Marymoncka - Przy Agorze 9
Matejki - Wiejska 11
Meissnera - Fieldorfa 3
Metro Centrum 24
Metro Centrum Nauki Kopernik 26
Metro Dworzec Gdański 22
Metro Imielin 30
Metro Kabaty 28
Metro Marymont 24
Metro Młociny 0
Metro Natolin 20
Metro Plac Wilsona 13
Metro Racławicka 19
Metro Rondo Daszyńskiego 9
Metro Stadion Narodowy 1
Metro Stare Bielany 7
Metro Stokłosy 14
Metro Słodowiec 12
Metro Służew 1
Metro Ursynów I 15
Metro Ursynów II 12
Metro Wawrzyszew 16
Metro Wierzbno 3
Miodowa 39
Międzynarodowa - Walecznych 9
Modlińska - Żerańska 14
Mokotowska - Piękna 23
Muzeum Powstania Warszawskiego 3
Myśliborska - al. Kuklińskiego 12
Myśliwiecka - Rozbrat 23
Namysłowska - Darwina 3
Namysłowska - Szymanowskiego 12
Niepołomicka – Chełmżyńska 15
Noakowskiego - Koszykowa 21
Nowy Świat - Warecka 6
Obozowa - Ciołka 13
Obozowa - Radziwie 18
Oboźna - Kopernika 17
Obrońców Tobruku - Pieniążka 18
Ochota-Ratusz 17
Oczki - WUM 9
Okocimska - Olbrachta 11
Okopowa - Anielewicza 12
Okrzei - Panieńska 9
Opieńki – Maślaków 14
Ordonówny - Światowida 12
Ordynacka - Uniwersytet Muzyczny 10
Ostrobramska - Zamieniecka 8
Paderewskiego – Czwartaków 13
Park Górczewska 16
Park Kultury w Powsinie 2
Park Kępa Potocka 14
Pasteura - Winnicka - UW 10
Pałac Kultury i Nauki 9
Pileckiego - Alternatywy 16
PKP Rembertów – Cyrulików 9
PKP Rembertów – Marsa 15
PKP Ursus 5
PKP Ursus-Niedźwiadek 13
PKP Włochy 16
PKP Żwirki i Wigury 13
Plac Bankowy - Kino Muranów 9
Plac Bankowy - Ratusz 24
Plac Grunwaldzki 24
Plac Grzybowski 17
Plac Hallera - Sawinkowa 7
Plac Inwalidów 16
Plac Konstytucji 7
Plac Krasińskich 26
Plac Małachowskiego 17
Plac na Rozdrożu 21
Plac Narutowicza 19
Plac Politechniki 12
Plac Politechniki 2 15
Plac Powstańców Warszawy 5
Plac Szembeka 19
Plac Trzech Krzyży 17
Plac Unii Lubelskiej 6
Plac Wileński 24
Plac Zawiszy 9
Plac Zbawiciela 9
Port Czerniakowski 30
Potocka - OSiR Żoliborz 2
Powstańców Śląskich - Człuchowska 14
Powstańców Śląskich - Połczyńska 20
Powstańców Śląskich - Radiowa 19
Powstańców Śląskich - Wrocławska 16
Powązkowska - Burakowska 16
Powązkowska - Krasińskiego 25
Powązkowska - Plac Niemena 4
Poznańska - Zespół Szkół Gastronomicznych 14
Praga-Ratusz 10
Prosta - Wronia 6
Przasnyska - Rydygiera 9
Przyczółkowa - Branickiego 4
Przyczółkowa - Ptysiowa 9
Ptasia - Zimna 10
Puławska - Dolna 13
Puławska - Dworkowa 8
Puławska - Idzikowskiego 5
Puławska - Pileckiego 6
Pętla Bokserska 6
Pętla Bródno - Podgrodzie 10
Pętla Gocławek 3
Pętla Kawęczyńska-Bazylika 17
Pętla Nowe Bemowo 14
Pętla Stare Bemowo 5
Pętla Stegny 9
Pętla Szczęśliwice 12
Pętla Targówek 13
Radiowa - Wrocławska 11
Radzymińska - Piotra Skargi 20
Radzymińska - Wiosenna 20
Radzymińska - Łomżyńska 20
Radzymińska -Trocka 16
Rakowiecka - Św. A. Boboli 12
Raszyńska - Filtrowa 13
Raszyńska - Wawelska 17
Ratuszowa - ZOO 10
Rechniewskiego - Nowaka-Jeziorańskiego 11
Rembielińska - Kondratowicza 15
Rembielińska - Wyszogrodzka 22
Romera - Pieciolinii 13
Rondo de Gaulle'a 22
Rondo Fieldorfa ,,Nila’’ 9
Rondo Jazdy Polskiej 19
Rondo Starzyńskiego 26
Rondo Waszyngtona - Stadion Narodowy 2
Rondo Waszyngtona - Stadion Narodowy 1 3
Rondo Wiatraczna 15
Rondo Zesłańców Syberyjskich 16
Rondo Żaba 14
Rosoła - Ciszewskiego - SGGW 19
Rosoła - Gandhi 11
Rosoła - Wesoła 12
Rzymowskiego – Gotarda 7
Sanguszki - Wybrzeże Gdańskie 24
Sanocka - Pruszkowska 6
Senatorska - Bielańska 8
Sierakowskiego - Kłopotowskiego 24
Skarbka z Gór - Berensona 19
Skarbka z Gór - Magiczna 7
Skoroszewska - Prystora 13
Smocza - Anielewicza 13
Smocza - Miła 13
Smocza - Nowolipki 13
Smolna - PKP Powiśle 8
Sobieskiego - Chełmska 14
Sobieskiego - Mangalia 10
Sobieskiego - Nałęczowska 13
Sobieskiego - św. Bonifacego 19
Solec - al. 3 Maja 20
Solec - Jaracza 10
Sosnkowskiego - OSiR Ursus 10
Stalowa - 11 Listopada 12
Stalowa - Czynszowa 17
Stawki - Dubois 4
Stefana Banacha - UW 11
Stryjeńskich - Belgradzka 13
Stryjeńskich - Wąwozowa 31
Szaserów – Garwolińska 22
Szczęśliwicka - APS 11
Targowa - Kijowska 10
Targowa - Ząbkowska 8
Targówek-Ratusz 9
Topiel - Tamka 17
ul. Waryńskiego-ul. Nowowiejska-Metro Politechnika 16
Urbanowicza - Kocjana 5
Ursus-Ratusz 10
Veturilko - Kępa Potocka 10
Veturilko - Park Bródnowski 11
Veturilko - Park Praski 10
Veturilko - Pole Mokotowskie 11
Veturilko - Rondo Waszyngtona - Stadion Narodowy 12
Veturilko - Sanguszki - Wybrzeże Gdańskie 8
Vogla - Syta 9
Warszawa Śródmieście WKD 16
Waszyngtona - Kinowa 6
Wałbrzyska - Wróbla 10
Wileńska - Rzeszotarskiej 7
Wola-Ratusz 7
Wolność - Bellottiego 9
Wolska - Elekcyjna 20
Wolska - Płocka 8
Wołoska - Kulskiego 7
Wołoska - Marynarska 13
Wołoska - Odyńca 9
Wrocławska – Bailly 7
Wybrzeże Gdyńskie - KS Spójnia 11
Wybrzeże Helskie - ZOO 15
Wybrzeże Szczecińskie - Stadion Narodowy 26
Wysockiego - Matki Teresy z Kalkuty 16
Wysockiego - Poborzańska 25
Wólczyńska - Conrada 11
Wąwozowa - Rosoła 19
Włochy-Ratusz 10
Włodarzewska - Maszynowa 12
Zajączka - Bitwy Pod Rokitną 10
Łabiszyńska – OSiR Targówek 7
Św. Wincentego – Kołowa 27
Światowida - Mehoffera 19
Żelazna - Chłodna 11
Żelazna - Grzybowska 15
Żelazna - Sienna 17
Żwirki i Wigury - Księcia Trojdena 7
Żwirki i Wigury - Racławicka 15

Ostatnia aktualizacja: 2019-04-23 04:15:05

Celem strony jest dostarczanie w lekkiej i czytelnej na wszystkich urządzeniach formie aktualnej ilości rowerów miejskich dostępnych na stacjach Nextbike w mieście Warszawa. Aktualizacja danych odbywa się co minutę na podstawie danych udostępnianych publicznie przez operatora stacji, firmę Nextbike. Podawana jest nazwa stacji oraz stan (ilość) rowerów.

O projekcie
Rowery Nextbike w innych miastach Polski